Fotografia Robert Maciaszczyk

Fotografia Robert Maciaszczyk | Reportaż ślubny łódź

Nazwa Firmy: Fotografia Robert Maciaszczyk

Adres: Florecistów 15

Miasto: Łódź

Kod-pocztowy: 94-042

Telefon: +48 510036748

Adres strony: http://www.maciaszczyk.info/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jak przedstawić zdjęcia ślubne w bardziej atrakcyjny sposób? Ostatnio modnym jest zamawianie reportaży ślubnych. Czym one są? To dobór najlepszych zdjęć, które ułożone są tak, że tworzą atrakcyjną relację z tego dnia. To historia opowiedziana bez słów, a jedynie przez same obrazy. W reportażu ślubnym zawarte jest wszystko to, co jest tego dnia najważniejsze - chwile radości, wzruszenia, a przede wszystkim miłość obojga Młodych. W reportażu ślubnym nie ma miejsca na przypadek.

Dobry reportaż ślubny w Łodzi można wykonać z profesjonalnym fotografem, jakim jest Robert Maciaszczyk. Jest to specjalista, który zatrudniany był na wielu ślubach i weselach, w czasie których chwytał w obiektywie aparatu najważniejsze chwile dla Pary Młodej, jak i ich najbliższych. Tworzone przez niego reportaże ślubne z całą pewnością będą wzruszać nawet długo po ślubie.

Chcąc się bliżej zapoznać z ofertą, portfolio, jak i cennikiem tego fotografa, wystarczy wejść pod adres maciaszczyk.info, który prowadzi do jego strony internetowej.

Data dodania: 09-08-2017
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

PBA Group Aleksandra Szmidt
http://www.pbahorsestransport.eu

Xfelgi.pl
https://xfelgi.pl/