GO4Robot Sp. z o.o.

Kursy programowania dla dzieci

Nazwa Firmy: GO4Robot Sp. z o.o.

Adres: Winogrady 89

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 61-659

Telefon: +48 668 115 750

Adres strony: https://go4robot.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Rodzice starają się na różne sposoby zadbać o pasję i przyszłość swojego dziecka. Liczne kursy językowe, szkoły tańca, kółka sportowe i zajęcia z samoobrony to tylko niektóre z nich. Jest jednak jeden rodzaj szkoleń, które z pewnością zainteresuje maluchy, ale przede wszystkim – może znacząco zaważyć na to, kim zostaną w przyszłości.

Organizowane przez GO4ROBOT kursy programowania dla dzieci to jedyne w swoim rodzaju zajęcia, na które można zapisać maluchy z Poznania. Firma ta ma duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym mają najbardziej chłonny umysł – warto więc skorzystać z takiej szansy, by zaszczepić w nich pasję do programowania, komputerów i nauk ścisłych w ogóle.

W trakcie organizowanych przez firmę zajęć mali kursanci mogą poznać podstawy zawodowych języków programowania. Dzięki temu, jeśli dziecko będzie chciało kiedyś pójść do szkoły o profilu informatycznym, będzie miało idealne podstawy. W przyszłości zaś może stać się zdolnym informatykiem, który będzie tworzyć aplikacje lub programować zachowania robotów.

Data dodania: 27-06-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

Manager Piotr Mowczun
https://sklep.royal-shop.pl

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał
http://www.psycholog-dladziecka.pl