PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski

Weterynarz ruda śląska

Nazwa Firmy: PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA VETICUS Tomasz Senderowski

Adres: 11 Listopada 24

Miasto: Ruda Śląska

Kod-pocztowy: 41-717

Telefon: +48 576 997 964

Adres strony: http://veticus.net/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W trosce o zdrowie i komfort życia ukochanego psa lub kota właściciel jest w stanie zrobić naprawdę bardzo wiele. Na szczęście współcześnie profilaktyka czy leczenie zwierząt domowych to usługi znacznie łatwiej dostępne, niż było to przed laty. Nie tylko w największych miastach funkcjonują przychodnie weterynaryjne o wysokim standardzie, wyposażone w znakomity sprzęt, prowadzone przez wykwalifikowanych, sprawdzonych lekarzy.

Jeśli szuka się weterynarza w Rudzie Śląskiej, warto sprawdzić ofertę przychodni veticus.net. W jednym miejscu można zadbać o profilaktykę oraz leczenie zwierząt. To znacznie szersza oferta niż tylko kastrowanie czy szczepienie psów i kotów. Zakładanie chipów, zabiegi chirurgiczne, RTG i USG, leczenie zębów, zwalczanie pasożytów, tlenoterapia – lista jest znacznie dłuższa, więc w praktycznie każdym problemie uzyska się fachową pomoc.

Przychodnia działa także w formule doraźnego pogotowia weterynaryjnego, do którego można zadzwonić w pilnych przypadkach. Oprócz tego można się zaopatrzyć w sklepie zoologicznym oraz zabrać zwierzę do salonu groomerskiego.

Data dodania: 29-06-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

DetailingTeam Sosnowiec
http://www.detailing-team.pl

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
https://analizawody.pl/

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
https://www.legionellasafe.pl/