Detoks Alkoholowy

http://detoksalkoholowy.pl • Odtrucie organizmu po alkoholu

Nazwa Firmy: Detoks Alkoholowy

Adres: Spławie 48

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 61--31

Telefon: 533 221 555

Adres strony: https://detoksalkoholowy.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Często spożywanie alkoholu wyniszcza organizm. Od alkoholu niestety łatwo się uzależnić. Nie trzeba mieć wcale bardzo słabej woli, aby popaść w alkoholizm. Organizm, który jest regularnie obciążany alkoholem, staje się wyniszczony i pozbawiony wartościowych witamin i minerałów. Zamiast nich we krwi krążą resztki substancji aktywnej, które są regularnie uzupełniane przez kolejne dawki alkoholu. Dlatego alkoholicy często bardzo tracą na wadze, stają się bardziej bladzi, poddenerwowani i osłabieni. I dlatego też, gdy alkoholik zdecyduje się na odwyk jego organizm, uzależniony od trunków procentowych, reaguje buntem.
Odwyk alkoholowy to trudny proces, który obciąża organizm uzależnionego zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Początkowo odstawienie alkoholu może przynieść bardzo gwałtowne reakcje somatyczne i psychologiczne. Dlatego tak ważne jest, aby odtrucie organizmu po alkoholu przebiegało pod opieką lekarzy i psychologów. Dzięki szybkiej reakcji na zachodzące w organizmie zmiany unikniesz problemów zdrowotnych, a nawet zagrożenia życia.
Odwiedź stronę detoksalkoholowy.pl i zgłoś się do specjalistów z ośrodka leczenia uzależnień AGNUS po pomoc. Dzięki ich wsparciu i doświadczeniu cały proces będzie o wiele bardziej skuteczny i znacznie łatwiejszy.

Data dodania: 18-10-2017
  • Walka z alkoholem to jest naprawdę wojna dla człowieka uzależnionego. Dobrze, że są ośrodki odwykowe.
    2018-09-05 15:22:12
    przez: Inga Krupa
    Ocena: 4

Firmy w pobliżu

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał
https://www.psycholog-dladziecka.pl