Angel Beds

Kocyk dla pieska | AngelBeds.pl

Nazwa Firmy: Angel Beds

Adres: 22 Lipca 26a

Miasto: Kożuchów

Kod-pocztowy: 67-120

Telefon: 609 608 926

Adres strony: https://www.angelbeds.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Psy nie lubią być przykrywane, jednak żaden czworonóg nie pogardzi wygodnym legowiskiem wyłożonym miękkim, puszystym kocykiem. Tego rodzaju asortyment jest dostępny między innymi na stronie internetowej angelbeds.pl.

Efektowny kocyk dla pieska pełni wiele funkcji. Zwierzę może się nim bawić, zakopywać się w nim, gryźć i przenosić z miejsca na miejsce. Podobnie jak małe dzieci, psy, gdziekolwiek idą, chętnie zabierają ze sobą ulubione przedmioty. Kocyk może być jednym z takim nieodłącznych elementów psiej wyprawki, szczególnie gdy właściciel często zabiera swojego pupila na różnego rodzaju wyprawy. Taka narzutka świetnie się nada do wymoszczenia podróżnego kontenera dla zwierząt. Gdy pies podróżuje bez takiej osłony, materiał zabezpiecza tapicerkę w samochodzie.

Kocyk może być także substytutem psiej mamy. Jest to istotne w przypadku szczeniaków, dla których przeprowadzka do nowego otoczenia z pewnością jest stresującym przeżyciem. Miękkie, ciepłe nakrycie pozwoli maluchowi łatwiej zaadaptować się w obcym środowisku oraz szybciej przyzwyczaić się do pozostałych członków rodziny.

 

Data dodania: 24-08-2020
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu