Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

https://spectlumacz.pl/dziedziny-tlumaczen/tlumaczenia-cv/ | Tłumaczenia CV

Nazwa Firmy: Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Adres: Konarskiego 12

Miasto: Rybnik

Kod-pocztowy: 44-274

Telefon: 32 494 32 69

Adres strony: https://spectlumacz.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia swojego curriculum vitae na język angielski, niemiecki lub inny, którego nie znasz na tyle dobrze, abyś samodzielnie mógł dokonać takiego tłumaczenia, zdecyduj się na pomoc sprawdzonej firmy translatorskiej.  

Jedną z godnych polecenia firm, które wykonują tłumaczenia CV oraz listów motywacyjnych, jest SpecTłumacz z siedzibą w Rybniku. Firma przyjmuje zamówienia na tłumaczenia nie tylko osobiście w swojej siedzibie, ale również telefonicznie oraz online. Za pomocą zamieszczonego na swojej stronie internetowej formularza szybko i bezpłatnie dokonuje wyceny translacji konkretnych dokumentów.

Oprócz tłumaczenia CV i listu motywacyjnego na różne języki europejskie oraz azjatyckie firma oferuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe takich tekstów, jak: dokumenty samochodowe, teksty medyczne, korespondencje biznesowe oraz instrukcje obsługi różnych urządzeń.

Data dodania: 04-11-2017
  • Chciałam złożyć CV do pracy w pewnej firmie działającej międzynarodowo i tam wymogiem było CV po angielsku. Język niby znam, ale nie miałam czasu na tłumaczenie i nie chciałam ryzykować, że coś pomylę i przez to przekreślę swoje szanse na prace marzeń. Dlatego skorzystałam z usług tego biura i polecam je serdecznie wszystkim. Wyrobili się w 24h i zapłaciłam grosze ;)
    2018-03-26 12:22:16
    przez: Antonina_J
    Ocena: 4

Firmy w pobliżu

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
https://www.legionellasafe.pl/

Galter meble biurowe i metalowe s.c.
http://galter-meble-biurowe.pl/

Malaya Sp. z o.o.
http://bebilonwsieci.pl/