CEET Sp. z o.o.

Program czyste powietrze

Nazwa Firmy: CEET Sp. z o.o.

Adres: Żelazna 59a

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 00-848

Telefon: 602427445

Adres strony: https://ceet.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Coraz więcej ludzi w Polsce ma świadomość tego, jak ważne jest czyste powietrze. Smog, który w sezonie grzewczym pojawia się praktycznie w każdym mieście w kraju, znacząco pogarsza jakość życia oraz może doprowadzić do pojawienia się problemów ze zdrowiem.

Przyczyną tego stanu rzeczy są głównie przestarzałe, nieefektywne kotły i piece, które znajdują się w wielu domach. Dlatego też każdy, kto jest posiadaczem takiego kotła, powinien zainteresować się projektem dofinansowania do ich wymiany.

Program „Czyste powietrze” został uruchomiony przez Ministra Środowiska we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dzięki projektowi każdy może wymienić stary piec oraz ocieplić budynek korzystając z funduszy rządowych.

Aby uzyskać dofinansowanie, należy określić potrzeby energetyczne budynku poprzez audyt i złożyć stosowny wniosek ze wszystkimi danymi. Później, po wizytacji urzędnika, który potwierdzi prawidłowość wszystkich informacji, można otrzymać pieniądze i przystąpić do pracy.

Szczegóły projektu można znaleźć na stronie internetowej ceet.pl.

Data dodania: 16-08-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.
https://www.geoscanners.pl

Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole
http://stacjaedukacja.com.pl/

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć
https://probox.pl/