Feltiness.pl

Kapcie z wełny | sklep.feltiness.pl

Nazwa Firmy: Feltiness.pl

Adres: Szamarzewskiego 1

Miasto: Poznań

Kod-pocztowy: 60-514

Telefon: 61 623 25 15

Adres strony: https://sklep.feltiness.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wełniane kapcie świetnie sprawdzają się zarówno latem, jak i zimą. Jeśli szukasz domowych kapci, które będą idealne na każdą porę roku, to polecamy Ci kapcie z wełny marki Feltiness.pl. U nich znajdziesz kapcie domowe wykonane z naturalnych tkanin, które oddychają i dzięki temu stopa może swobodnie w nich odpocząć, bez narażania jej na przegrzanie lub wychłodzenie. Wykonane z odpowiednich tkanin wysokiej jakości kapcie z wełny mogą więc idealnie sprawdzić się też latem.

Dlatego, jeśli szukasz całorocznych kapci domowych, to koniecznie zajrzyj na stronę sklep.feltiness.pl i wybierz interesujący Cię model, kolor i rozmiar. W ich ofercie znajdziesz różne kapcie wykonane z wełny, które na pewno będą nie tylko ładne, ale też wygodne i bardzo zdrowe. Wszystko dzięki temu, że wykonane są z naturalnych materiałów, a ich piękne kolory uzyskane są za pomocą naturalnych barwników, a nie sztucznych substancji chemicznych. Sprawdź ich ofertę i zamów kapcie idealne na każą porę roku już teraz! Jesteśmy pewni, że będziesz z nich bardzo zadowolona!

Data dodania: 26-10-2017
  • Byłam sceptycznie nastawiona do chodzenia w kapciach z wełny latem, ale dostałam je na ostatnie urodziny i okazuje się, że w ostatnie upały było mi w nich dobrze. Sama teraz często zaglądam na stronę tego przedsiębiorstwa by wybrać coś na prezenty dla bliskich. Wyczuwam też, że na Gwiazdkę to będzie hit.
    2018-05-11 10:53:52
    przez: Klara Kubiak
    Ocena: 4

Firmy w pobliżu

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał
https://www.psycholog-dladziecka.pl