GoldWings Flight Academy

Goldwings Flight Academy

Nazwa Firmy: GoldWings Flight Academy

Adres: Narwik 12

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 01-471

Telefon: +48 883 677 787

Adres strony: https://goldwingsflightacademy-opinie.blogspot.com/2019/07/opinie-o-goldwings-flight-academy.htmlOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Na stronie internetowej GoldwingsFlightAcademy-opinie.blogspot.com znaleźć można szczegółowe informacje na temat szkoły oferującej kursy lotnicze, a także opinie klientów firmy. Każde szkolenie lotnicze IR przeprowadzane jest przez doświadczonych, odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, w oparciu o aktualne przepisy i normy prawne. Firma zapewnia również korzystne ceny swych kursów.

Szkoła dysponuje nowoczesnymi, wysokiej jakości maszynami latającymi, symulatorami oraz innym sprzętem. Zajęcia praktyczne odbywają się na w pełni sprawnych samolotach typu Cessna. Ponadto kursanci ćwiczą latanie również na specjalnych symulatorach. Część teoretyczna przeprowadzana jest natomiast indywidualnie, z wykorzystaniem platformy e-learningowej. To szczególnie polecane rozwiązanie dla osób bardzo zajętych, dla których częste wyjazdy do szkoły na lekcje teorii są zbyt czasochłonne. Nauka w zaciszu domowym, w dogodnym dla siebie terminie, jest ponadto o wiele bardziej efektywna, niż lekcje w grupie.

Data dodania: 24-04-2020
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.
https://www.geoscanners.pl

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć
https://probox.pl/

Macromedica Centrum Medyczne
https://macromedica.pl/