KAMAR Mariusz Kalwarczyk

Kocyki dla niemowląt

Nazwa Firmy: KAMAR Mariusz Kalwarczyk

Adres: Chłopickiego 46

Miasto: Izabelin C

Kod-pocztowy: 05-080

Telefon: 508647721

Adres strony: https://okiemmaluszka.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Asortyment sklepu internetowego Okiem Maluszka jest bardzo rozbudowany i kierowany głównie do małych dzieci i ich rodziców. Do wyboru są, między innymi, artykuły do pielęgnacji i codziennej higieny najmłodszych (akcesoria kąpielowe, kosmetyki, termofory, maty do przewijania), elementy wystroju wnętrz (fotele, huśtawki, plakaty, kosze na zabawki, bajkowe naklejki), książki, a także zabawki (puzzle, gry, zabawki drewniane, zabawki Montessori).

Świetnym i niezbędnym elementem wyprawki dziecięcej są kocyki dla niemowląt (to również idealny pomysł na praktyczny prezent dla bobasa). W hurtowni dostępne są rozmaite koce. Przepiękne i modne kocyki bambusowe sprawdzają się zarówno w domu, jak i na spacerze. Będą też fantastycznie komponować się z wystrojem w dziecięcym pokoiku. Równie stylowe są kocyki ażurowe. Są delikatne i przewiewne. Dostępna jest cała gama kolorów. 

Wielu rodziców decyduje się też na zakup specjalnych kocyków do fotelika samochodowego. Mają one otwory pozwalające na przeciągnięcie przez nie pasów.

Data dodania: 10-10-2021
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.
https://www.geoscanners.pl

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć
https://probox.pl/

Macromedica Centrum Medyczne
https://macromedica.pl/