MASTER Parkiet

https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/bona-belt-hd-2,2/360

Nazwa Firmy: MASTER Parkiet

Adres: Adama Mickiewicza 65

Miasto: Warszawa

Kod-pocztowy: 01-625

Telefon: 509 358 604

Adres strony: https://sklep.masterparkiet.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każda firma oferująca usługi parkieciarskie, powinna mieć na wyposażeniu najlepsze narzędzia do pracy. Jednym z nich jest szlifierka taśmowa, która pozwala szybko i skutecznie zerwać starą nawierzchnię z paneli. Duża waga gwarantuje łatwiejsze i stabilniejsze prowadzenie, a także równomierny docisk na każdym odcinku parkietu.

Doskonałymi parametrami charakteryzuje się urządzenie Bona Belt HD 2,2, które dostępne jest pod adresem https://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/p/Bona-Belt-HD-2%2C2/360. Masa 80 kg, możliwość wyboru jednej z dwóch prędkości bębna, a także błyskawiczna wymiana materiałów ściernych gwarantuje łatwość obsługi, podobnie jak możliwość szybkiego rozłożenia urządzenia na trzy osobne elementy. Dzięki temu oczyszczenie urządzenia z pyłu i innych zanieczyszczeń nie nastręcza żadnych problemów.

W sklepie Master Parkiet można znaleźć to urządzenie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo stawiając na produkty, które oferuje ta firma, można być pewnym najwyższej jakości. Od lat bowiem obok sklepu świadczą też usługi parkieciarskie.

Data dodania: 12-04-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.
https://www.geoscanners.pl

Stacja Edukacja - żłobek & przedszkole
http://stacjaedukacja.com.pl/

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć
https://probox.pl/