MrGadget24

https://e-mbj.com/163-akcesoria-do-palenia

Nazwa Firmy: MrGadget24

Adres: Fabryczna 9B

Miasto: Chodzież

Kod-pocztowy: 64-800

Telefon: 690 004 015

Adres strony: https://e-mbj.com/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Mr.Gadget to sklep internetowy oferujący wiele akcesoriów dla palaczy. Znajdą tam coś dla siebie miłośnicy fajek wodnych, zwolennicy e-papierosów oraz palacze tradycyjnych papierosów. Ci, którzy uwielbiają np. sziszę mogą zakupić bongo - fajka wodna z filtrem, który ułatwia palenie i powoduje, że palacz pochłania mniej toksyn. Zwolennicy tradycyjnego palenia znajdą w ofercie m.in. lufki, które ułatwiają palenie, ponieważ palący nie dotyka ustami, ani dłońmi papierosa.

Ogromny wybór akcesoriów mają również palący e-papierosy. Dobrej jakości liquidy o wielu smakach, po niskiej cenie. Długo działające baterie, które nie rozładują się po chwili. Dostępne są również smycze, które ułatwiają noszenie takich papierosów. Cała oferta dostępna jest na stronie e-mbj.com - wejdź i zapoznaj się z nią już teraz!

Data dodania: 22-11-2017
  • Palenie tytoniu wiąże się z nieprzyjemnymi konsekwencjami dla osoby palącej i dla otoczenia. Dlatego e-papierosy to pewne rozwiązanie. Akcesoria do palenia w tym sklepie są stosunkowo tanie i dobrej jakości, dlatego go polecam.
    2018-03-28 10:57:57
    przez: Magdalena G.
    Ocena: 4

Firmy w pobliżu

Psycholog dziecięcy Magdalena Lange-Rachwał
https://www.psycholog-dladziecka.pl