Muzyczna Kraina Robert Kolbowski

https://muzycznaedukacja.pl | Nauka gry na gitarze dla początkujących

Nazwa Firmy: Muzyczna Kraina Robert Kolbowski

Adres: Spółdzielcza 29

Miasto: Sochaczew

Kod-pocztowy: 96-500

Telefon: 501 418 324

Adres strony: https://muzycznaedukacja.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W Muzycznej Krainie istnieją szerokie możliwości, jeśli chodzi o przyswojenie sobie gry na instrumentach. Wiele pozytywnych emocji wśród uczestników niebanalnego kursu online budzi opanowanie sztuki, jaką stanowi gra na gitarze. Zajęcia przygotował doświadczony nauczyciel, dla którego muzyka jest chlebem powszednim. Stworzona przez niego firma gwarantuje pełnię satysfakcji i szybkie opanowanie podstaw.

 

Osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z taką formą spędzania wolnego czasu, z całą pewnością będą maksymalnie zachwycone. Nauka gry na gitarze dla początkujących pod tym właśnie szyldem przebiega bezproblemowo i pozostawia po sobie przyjemne wspomnienia. Kurs zaliczany przez twórcę szkoły do obszaru Muzycznej Edukacji zapewnia dostęp do materiałów video, jak również ćwiczeń, na których skupienie gwarantuje zdobycie potrzebnej wiedzy oraz umiejętności. Uczniowie podczas lekcji zrozumieją, jak stroić instrument, poznają także najistotniejsze chwyty gitarowe, dzięki którym zagrają proste piosenki. Mogą obcować z materiałami o dowolnej porze, co zdecydowanie wyróżnia szkołę.

Data dodania: 20-11-2019
  • Nauka gry na gitarze w wersji online? Takiej, jaką można znaleźć pod adresem muzycznaedukacja.pl, mówię zdecydowanie: TAK!
    2020-06-04 13:59:57
    przez: blackgoose937
    Ocena: 4

Firmy w pobliżu

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.
https://www.geoscanners.pl

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć
https://probox.pl/

Macromedica Centrum Medyczne
https://macromedica.pl/