Opomarket.pl

Opomarket.pl | Opony letnie 16

Nazwa Firmy: Opomarket.pl

Adres: Krakowska 162

Miasto: Katowice

Kod-pocztowy: 40-393

Telefon: 322049800

Adres strony: https://opomarket.plOceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Na stronie internetowej opomarket.pl można kupić doskonałej jakości opony przeznaczone do różnych modeli samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych. Firma działa na rynku od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów, przystępnymi cenami i profesjonalną obsługą. Konsumenci mogą w każdej chwili skorzystać z fachowego doradztwa, pomocy wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Asortyment zawiera między innymi wytrzymałe opony letnie R16 205/55. Proponowane ogumienie pochodzi od sprawdzonych dostawców, spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa obowiązujące w Polsce i na terenie Unii Europejskiej. W opisach podane są dokładne parametry każdego artykułu (klasa przyczepności do mokrej nawierzchni, klasa efektywności paliwowej, indeks prędkości i przyczepności). Poza tym w ofercie można znaleźć wysokiej klasy modele zimowe.

Przedsiębiorstwo błyskawicznie realizuje zamówienia. Każdy, kto chce mieć pewność, że otrzyma towar zgodny z opisem, powinien wybrać tę renomowaną firmę.

Data dodania: 27-03-2022
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
https://www.legionellasafe.pl/

Galter meble biurowe i metalowe s.c.
http://galter-meble-biurowe.pl/

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz
https://spectlumacz.pl/