Purrfect Koci Hotel

Hotel dla kotów cennik poznań • Purrfect Koci Hotel

Nazwa Firmy: Purrfect Koci Hotel

Adres: Paderewskiego 17

Miasto: Luboń

Kod-pocztowy: 62-030

Telefon: 790597333

Adres strony: http://hotel.purrfect.pl/Oceń firmę (2 z 1 głosów)Opis:

Niedługo musisz wyjechać z domu, ale martwisz się tym, że nie masz z kim zostawić swoich zwierząt? Dla właścicieli futrzastych pupili rzeczywiście jest to spory problem, jednak czasami nie da się go uniknąć. Jeśli nikt z Twoich znajomych nie chciałby zaopiekować się Twoim kotem w czasie Twojej nieobecności, to masz jeszcze jedno rozwiązanie. Wybierz sprawdzony hotel dla kotów, którego cennik w Poznaniu prezentuje się wyjątkowo dobrze. Nie będziesz się martwić tym, że nie masz czego zrobić ze swoim zwierzęciem, a wcale nie zapłacisz dużo.

Koniecznie zajrzyj na stronę hotel.purrfect.pl, bo właśnie tam przygotowana została oferta jednego z takich hoteli. Od tej pory już nigdy nie będziesz martwić się tym, co możesz zrobić ze swoim zwierzęciem, kiedy będziesz przebywać poza domem. Twój kot będzie w doskonałych rękach i świetnie spędzi czas podczas Twojej nieobecności. 

Data dodania: 20-11-2018
  • Do tego hotelu ostatnio oddałem swojego kotka, bo musiałem wyjechać na 3 tygodnie w delegację, a nie miałem nikogo kto by nim się zajął. Po powrocie mój kotek bardzo się ucieszył i było widać, że był szczęśliwy w tym hotelu.
    2019-03-15 15:57:16
    przez: Antoni Zawadzki
    Ocena: 5

Firmy w pobliżu

Akademia Języka
http://akademiawroclaw.pl/

PROEKOART DOMY ENERGOOSZCZĘDNE SP. Z O.O.
https://proekoart.biz/

Fabryka Maszyn Pakujących PABLO sp. z o.o.
https://www.maszynypablo.pl/