STIER S.C.

STIER S.C. • Taśmy paroprzepuszczalne

Nazwa Firmy: STIER S.C.

Adres: Śląska 96

Miasto: Gorzów Wielkopolski

Kod-pocztowy: 66-400

Telefon: 664 152 722

Adres strony: https://www.stier.com.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prawidłowo wykonana izolacja okienna chroni wnętrze budynku przed wilgocią, przed rozwojem pleśni i grzybów w okolicach ram okiennych i parapetów, a także przed szybką utratą ciepła czy przed hałasem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych produktów montażowych tj. taśma paroprzepuszczalna, która została stworzona z myślą o wykonaniu zewnętrznej izolacji na łączeniach ramy okiennej i muru budynku, wnętrze budynku będzie dobrze izolowane, chronione przed wilgocią i hałasem.

Zasadniczą częścią oferty firmy Stier. S.C. są różne rodzaje taśm uszczelniających, w tym taśm nieprzepuszczających i przepuszczających parę wodną, a także różne rodzaje akcesoriów montażowych do stolarki otworowej tj. akcesoria do montażu okien w warstwie ocieplenia budynku czy profile podokienne do instalacji parapetów, które będą dobrze zaizolowane termicznie.

Data dodania: 25-09-2017
  • Taśmy paroprzepuszczalne od firmy Stier to innowacyjne rozwiązanie dla budownictwa. Dzięki nim można zminimalizować starty ciepła na budynku, a za tym idzie oszczędność kosztów eksploatacyjnych.
    2018-10-30 14:41:09
    przez: uroferar
    Ocena: 4

Firmy w pobliżu