Traczer.pl

http://traczer.pl/ • Witaminy dla psa seniora

Nazwa Firmy: Traczer.pl

Adres: Olszanka 17

Miasto: Mierzeszyn

Kod-pocztowy: 83-041

Telefon: 519 691 544

Adres strony: http://traczer.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nie ma piękniejszej przyjaźni niż ta, która łączy psa i jego właściciela. Niestety zwierzęta starzeją się dużo szybciej niż ludzie i czasem trudno pogodzić się z tym, że już nie są tymi samymi, pełnymi werwy towarzyszami spacerów. Kochający właściciel zrobi wszystko, aby jego pupil jak najdłużej zachował zdrowie i dobrą kondycję i kiedy zwierzę jest już mocno zaawansowane wiekowo, stara się dostarczyć jego organizmowi wszystkiego co przedłuży mu życie. W sklepie ze strony traczer.pl można kupić witaminy dla psa seniora, które uzupełnią niedobory i wzmocnią organizm psa.

Nawet przy najlepszej diecie warto po konsultacji z lekarzem podawać składniki mineralne i mikroelementy odpowiadające za stawy, kości, kondycję oczu, serca i wątroby. Nie trzeba będzie wtedy patrzeć, z jakim trudem staruszek podnosi się z posłania. Co prawda nie można zatrzymać czasu, ale można znacznie złagodzić dolegliwości i sprawić, że starość psa będzie lepsza.

Data dodania: 10-06-2018
  • Suplementy diety marki Traczer okazały się bardzo dobrym pomysłem - jestem zdania, że warto zadbać o swojego psiego towarzysza. Witaminy czy minerały są naszym czworonogom tak samo nieodzowne, jak i nam ludziom. :)
    2019-05-16 12:38:27
    przez: daredror
    Ocena: 3

Firmy w pobliżu

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
https://tomasz-janik.pl/

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek
http://psychoterapia.nets.pl/

DOWAN Sp. z o.o.
http://www.dowan.com.pl/