Travicom.PL

Kosze gabionowe • Travicom.PL Łódź

Nazwa Firmy: Travicom.PL

Adres: Sienkiewicza 46

Miasto: Dobroń

Kod-pocztowy: 95-082

Telefon: 508 24 40 40

Adres strony: http://sklep.travicom.pl/Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Każdy ma swoją wizję idealnie zaprojektowanego ogrodu, ale niezależnie od wizji w każdą tego typu przestrzeń idealnie wkomponują się gabiony. Kosze gabionowe, jakie poleca łódzki producent i właściciel hurtowni Travicom.pl mogą mieć szerokie zastosowanie nie tylko w architekturze ogrodowej, ale także szerzej w budownictwie, np. do wzmacniania skarp.

Są to konstrukcje bardzo wytrzymałe i odznaczające się dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Kosze gabionowe połączone, np. z siatką i wypełnione kamieniami czy szkłem, będą nie tylko ładnie wyglądały, ale mogą stać w niezmienionym kształcie kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat.

To dlatego ogrodzenia gabionowe i inne konstrukcje z gabionów cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów, którzy cenią gabiony za niepowtarzalny design, niesamowitą trwałość i możliwość wykorzystania na wiele różnych sposobów, czy to jako ogrodzenie, czy to jako zabudowa garażu, a nawet jako donice ogrodowe.

Data dodania: 09-02-2019
  • U mnie w ogrodzie kosze gabionowe od Travicom.PL sprawdzają się znakomicie. Są solidnie wykonane oraz równocześnie zdobią, a to tylko niewielka część ich bogatej oferty. ;)
    2019-06-05 14:05:11
    przez: lemyemy
    Ocena: 5

Firmy w pobliżu

Xfelgi.pl
https://xfelgi.pl/

Solcraft Sp. z o. o.
https://solcraft.pl/